שיפוצים טיפים ומאמרים חברות ומוצרים עיצוב פנים אדריכלים שאלות ותשובות המומלצים
יום שני, 04/07/2022 - 03:38
כמות צפיות למאמר זה: 3870

כלי עבודה לשיפוץ הבית

(מאת: ledico)
12/11/12

עשה זאת בעצמך, כלים בסיסיים לעבודה, כמובן שתלוי איזה סוג של שיפוץ אתם עתידיים לבצע. אז סיימתם את הסיבוב של הקניות לשיפוץ שהחלטתם לבצע בבית, וכעת אתם נמצאים עם ערמה של תמונות, חלקי רהיטים שמצריכים הרכבה וקופסת צבע לצביעה של הקיר בפינת האוכל, אולם נזכרתם כי אין לכם כלי עבודה לביצוע של אותן עבודות, ואתם לא ממש אוהבים לבקש טובות מן השכנים.

 

שיפוץ עצמאי

קודם כל כדאי כל עבודת שיפוץ לתכנן היטב ולוודא כי יש לכם את הציוד הנדרש לביצוע המשימות, את הזמן לביצוע שלהן ואת התקציב לרכישה של כל מה שנדרש לשם ביצוע של שיפוץ בבית. אם כן מה למעשה צריך כל בעל בית, מבחינת כלי עבודה , לכל מקרה בה נפלה לכם תמונה, או שאתם צריכים לחבר מדף חדש לקיר בחדר השינה?

עברו ברחבי הבית ובדקו אלו כלי עבודה כבר קיימים אצלכם, רק שלא טרחתם לשים אותם בצורה מסודרת בארגז כלים. אין לכם ארגז כלים? כדאי שתכינו לעצמכם מקום בו תניחו את כלי העבודה הקיימים והחדשים , כדי שתמיד תדעו היכן הם נמצאים ולהיכן להחזיר כל כלי עבודה בתום השימוש.

 

כלי עבודה שחובה בכל בית

לאחר שעברתם על כל ארגז הכלים והבנתם מה קיים ומה חסר ערכו רשימה מסודרת של אותם כלים שהינם הכרחיים עבור תחזוקה שוטפת של הבית למשפץ החובבן יותר או פחות.

מה צריך שיהיה בבית מבחינת כלי עבודה? מברגה חשמלית, מקדחה חשמלית, פטיש, סט מברגים, סכין יפנית, פלייר, מברשות לצביעה/רולר, מטר למדידה ומפתח שוודי.

כל אלה ישמשו אתכם כאשר אתם מבקשים לבצע התקנה או תיקון ברחבי הבית בצורה הטובה ביותר. טוב תעשו אם תכינו גם מראש בבית חומרים כמו סיליקון, דבק מהיר, דבק שפכטל.

כמובן במוצרים החשמליים רצוי לא להסתפק במועט ולרכוש מברגה ומקדחה של מותג מוכר , שגם יתאימו לסוג השטחים ברחבי הבית, כך למשל אם קיים קיר בטו כדאי שהמקדחה תתאים גם לקדיחה בקיר בטון, אחרת המקדחה תיהרס לכם לאחר כמה דקות בהן תנסו לקדוח , ללא הועיל, חור בקיר כזה. אין זה אומר כי אתם צריכים לחרוג מן התקציב שיצרתם לעצמכם לשם רכישה של כלי העבודה לבית, אלא פשוט לבחור בקפידה כלים של חברה אמינה שיתנו ביצועים עבור שיפוצים פשוטים בבית.

בצעו השוואה בין החנויות השונות אשר מוכרות כלי עבודה, ורכשו את הדגם שייתן לכם תפוקה טובה לאורך שנים. אל תוציאו יותר ממה שתכננתם רק בגלל שמוכר ציין כי זה הדגם הכי נמכר בשוק, רכשו את הדגם שאתם רואים אצל בעלי מקצוע, אתם תגלו שלא מדובר בדגם היקר ביותר של אותו מותג, אשר למרות הכל הינו יותר ממספק.


שיפוצים
קבע כאתר הבית | הוסף למועדפים | אודות רמונט | תקנון | המערכת | פירסום באתר | מפת האתר | קישורים | יצירת קשר | הצעות לייעול
לכל הזכויות שמורות לפורטל שיפוצים רמונט הכל לבנייה, שיפוצים ועיצוב הבית ©