שיפוצים טיפים ומאמרים חברות ומוצרים עיצוב פנים אדריכלים שאלות ותשובות המומלצים
יום שני, 04/07/2022 - 03:34
כמות צפיות למאמר זה: 3467

לשפץ את הבית מבלי להיכנס לחובות

(מאת: ח.ג סחר)
12/11/12

מידי פעם בפעם עולה בנו הרצון לעצב מחדש את הבית שלנו ולתת לו מראה חדש , אם בשל הלכלוך שהצטבר לו לאורך השנים על הקירות ואם בשל הבלאי של רהיטים וחפצים נוספים שכבר אינם מתאימים לבית שלנו. אבל כאשר אנו חושבים על עיצוב הבית, השיפוץ שלו מעלה בנו את סכומי הכסף הגבוהים שיידרשו לשם כך וגורם לנו לפקפק האם אנו יכולים באמת להעניק מראה חדש ונעים לבית מבלי לבצע הוצאה גדולה שעלולה להשאיר אותנו ביתרת חוב או עם הלוואה שממש לא רצינו לקחת. ובכן, ישנן דרכים לבצע את השינוי הנדרש ולא להיכנס לחובות

עשה זאת בעצמך

ישנן פעולות שממש לא מחייבות הגעה של איש מקצוע , במידה ואין לכם את הציוד הנדרש לשם ביצוע עבודה עצמאית, פשוט השאילו כלי עבודה מחברים, כמעט לכל אדם קיים היום סט של כלי עבודה סטנדרטיים בעזרתם ניתן לבצע עבודות שיפוץ קלות. אז אם צריך לסתום חורים בקירות, לצבוע, להתקין מדפים וכדומה, סדרו את האזור המיועד לשיפוץ עם כל הציוד הנדרש ובצעו את העבודה בצורה מסודרת כדי שתצא לכם תוצאה נעימה לעין ואיכותית.

שימוש נכון באביזרים

שוק האביזרים לבית הינו שוק מאוד רווי ודי קל ללכת לאיבוד בתוכו ולבצע רכישות רבות מידי, לאו דווקא כאלו אשר מסייעות למראה מעוצב בחללים השונים שברחבי הבית.

מקדו את הרכישות שלכם. טיפ- בחברה כמו ח.ג סחר תוכלו למצוא מוצרים לשיפוץ הבית במחירים שווים לכל כיס. בנוסף, עברו חדר חדר ובחרו עבורו את הפריטים שאתם רוצים שיתנו את העניין והצבע עבור המראה המעוצב. היצמדו לסכמת הצבעים שבחרתם עבור החדר או המוטיב העיצובי שעניין אתכם.

אלו פריטים יכולים לשדרג את החדר מבלי לבצע הוצאה גבוהה מידי של כסף? מוצרי טקסטיל כמו וילונות, כיסויים לכריות, שטיחים, תמונות, כדים, פסלים ונרות ארומטיים שבנוסף למראה נעים גם עוזרים ביצירת האווירה על ידי הארומה שלהם, אתם רק צריכים לבחור את הריח שאתם אוהבים. הבליטו כמה פריטים בכל חלל ואת כל יתר החפצים שמרו בקופסאות או בארונות שנמצאים בכל חדר כדי שלא יהיה עומס של פריטים שמפריעים לזרימה של הרעיון המרכזי.

צבע - מעצב מרענן ולא יקר

גם אם הקירות שלכם במצב מצוין, אתם יכולים לבחור קיר אחד, נאמר בסלון אותו תעשו יותר מעניין לעין בכך שתבחרו בצבע עם אלמנט, כמו צבעים מנצנצים, צבעים במרקם טיח או צבעים עימם ניתן לייצר אלמנטים עיצוביים אחרים בעזרת ספוג או מברשת מיוחדת.


שיפוצים
קבע כאתר הבית | הוסף למועדפים | אודות רמונט | תקנון | המערכת | פירסום באתר | מפת האתר | קישורים | יצירת קשר | הצעות לייעול
לכל הזכויות שמורות לפורטל שיפוצים רמונט הכל לבנייה, שיפוצים ועיצוב הבית ©