שיפוצים טיפים ומאמרים חברות ומוצרים עיצוב פנים אדריכלים שאלות ותשובות המומלצים
יום שני, 04/07/2022 - 03:12
כמות צפיות למאמר זה: 3704
אינסטלטור

טיפים למציאת אינסטלטור אמין

(מאת: מוטי מגל)
11/08/14

אינסטלטור הוא אחד מאנשי המקצוע החשובים ביותר עבור איכות החיים שלנו. למרות שלפעמים אנחנו יכולים לבצע חלק מהעבודות השוטפות באופן עצמאי, לעיתים קרובות יש צורך בהזמנת אינסטלטור ברמה גבוהה. איש מקצוע כזה יכול לחסוך עבורנו עוגמת נפש והוצאות מיותרות. הוא מכיר היטב את תשתיות הביוב והמים בישראל, מזהה במהירות את צרכי הלקוח ומשתמש בארגז כלים מגוון. השאלה העיקרית היא כיצד מזהים אינסטלטור אמין ומקצועי ועם מי כדאי להתייעץ לפני שמזמינים עבודה.

ראשית, יש לברר לגבי הניסיון והמיומנות של האינסטלטור. עבודה פשוטה כמו פתיחת סתימות יכולה להתבצע על ידי רוב אנשי המקצוע, אך עבודות מורכבות של החלפת צינורות חלודים דורשת רמה גבוהה יותר של מקצועיות. שנית, כדאי לקבל המלצות על אינסטלטורים ולהשוות ביניהם גם לפי המחיר. אין סיבה להתבייש ורצוי לשאול את איש המקצוע בעצמו איזה ניסיון יש לו. תוכלו לזהות אינסטלטור אמין לפי היחס האישי שהוא מספק ללקוח, לפי המחויבות שלו וגם לפי פרמטרים מקצועיים כגון עמידה בלוח זמנים. אל תתפשרו על האמינות של אינסטלטור וזכרו כי גם תקלות קטנות נוטות להחמיר במהירות במידה ולא מטפלים בהן בצורה נכונה.

איפה מוצאים מידע על אינסטלטור?

יש מספר מקורות מידע חיוניים לצורך מציאת אינסטלטור אמין ומקצועי. המקור הראשון כולל אתרי אינטרנט העוסקים בתחום אינסטלציה, שיפוצים ועבודות הבית. באתרים אלו תוכלו לקרוא כיצד לבצע פתיחת סתימות באופן עצמאי ולהבין מתי באמת יש צורך בהזמנת אינסטלטור. בנוסף, ברוב האתרים יש פורומים והמלצות של לקוחות קודמים. חוות דעת מן הסוג הזה הן אינדיקציה מצוינת למקצועיות של נותן השירות ולמחויבות שלו כלפי הלקוח.

מקור מידע שני ולא פחות חיוני עבור מציאת אינסטלטור אמין הוא חברים ובני משפחה. נסו להתייעץ איתם לגבי עבודות שבוצעו בבית או במשרד, שמעו מה הם חושבים על האינסטלטור שטיפל בהם ובקשו פרטים נוספים בהתאם לדרישות הספציפיות שלכם. זכרו כי אינסטלטור המציע שירות אמין עבור לקוח אחד יכול להציע שירות דומה גם עבורכם.

כמה עולים שירותי אינסטלציה?

בניגוד למה שנהוג לחשוב, המחיר הוא לא הפקטור החשוב ביותר בעת בחירת אינסטלטור. רצוי לתת עדיפות לנושאים כגון ניסיון, אמינות ומחויבות ולהעדיף לשלם עוד כמה שקלים כדי לישון בשקט בלילה. עבודות אינסטלציה משפיעות על השגרה ועל התפקוד שלנו ברמה היומית. אי אפשר לוותר על עבודות אינסטלציה איכותיות או לחפש אחר קיצורי דרך. מה שזול עולה ביוקר, בעיקר בכל הנוגע אל הזמנת אנשי מקצוע ללא ותק, הסמכה או ניסיון משמעותי.

לסיכום, גם אתם יכולים להזמין אינסטלטור ברמה גבוהה כל עוד תדעו מה לבדוק. התחילו מקבלת המלצות, המשיכו ביצירת קשר עם אנשי מקצוע ואל תשכחו להתייעץ עם חברים או בני משפחה שאתם סומכים עליהם.

 

שיפוצים
קבע כאתר הבית | הוסף למועדפים | אודות רמונט | תקנון | המערכת | פירסום באתר | מפת האתר | קישורים | יצירת קשר | הצעות לייעול
לכל הזכויות שמורות לפורטל שיפוצים רמונט הכל לבנייה, שיפוצים ועיצוב הבית ©